Arsenal Napoli 2-0: gol e highlights della partita

Fotbaloví hráči Arsenalu s brankářem Petrem Čechem v úvodní lize Evropské ligy porazili Neapol 2: 0 a vytvořili slibnou pozici v odplatě. Arsenal otevřel skóre v 15. minutě, kdy Ramsey dokončil zápas. Za deset minut Torreira spálila a jeho pokus vstoupil do vlastního cíle Koulibaly.

Napoli se přiblížil k skóre, když Insigne proběhla po pravé straně a přešla k Piotr Zielinski, ale Polák pravou rukou vystřelil nad břevno. Ainsley Maitland-Niles, vynikající na pravém křídle, dribloval přes půl cesty a vklouzl do Ozilu. Prvním cílem byla radost. BV 25. minutě Arsenal skóroval, Torreira v dres Arsenal se otočila do prostoru mimo box Neapole a viděla, jak se jeho pohon rozhodl odklonit od Koulibaly. ez ohledu na to, zda se jedná o vzdálenou formu, by vedení olova 2-0 znamenalo výrazný pokles. Příští týden se Arsenal postavil do druhé etapy v Neapoli.

Šéf střelců Unai Emery přiznal v předvečer hry, že věděl, že jeho tým potřebuje vyhrát tuto první nohu, vzhledem k ostrému kontrastu jejich pryčové formy ve srovnání s téměř dokonalým během. Aaron Ramsey zakončil výkon mužského zápasu s úžasným otvírákem a druhé vítězství Lucas Torreiry, které zvítězilo v zápase s Arsenalem. Mesut Ozil v fotbalové dresy vyrazil šestou rovnou hru pro Arsenal poté, co znovu získal důvěru manažera Unai Emery a byl středem většiny jejich útoků.