Aaron Ramsey litoval, že ukradl gól

Juventus porazil Locomotiv Moskva s vítězstvím 2-1 ve svém utkání Ligy mistrů UEFA ve středu. Douglas Costa byl v noci hrdinou klubu. Muž měl na sobě Fotbalové dresy a ve druhé polovině přišel. Hra volala po Costaových talentech, i když stále není schopen hrát celých 90 minut. Juventus top skupina D s 10 body. Vítězství ukazuje, že Juve kvalifikoval Ligu mistrů 16.

Aaron Ramsey také vstřelil gól, zatímco by to byl Ronaldo. Noc se pro Ronalda ukázala jako osobní frustrace. Hvězdný hráč měl na sobě jen dresy Juventus, aby seděl na lavičce v 82. minutě, a místo něj nastoupil Paulo Dybala. Manažer klubu řekl, že je to kvůli problému muže s kolenem a aduktorem. Portugalský útočník tuto sezónu skóroval jednou ve čtyřech zápasech Ligy mistrů. A to byl druhý cíl pro Ramseyho po jeho příletu z Arsenalu od léta.

Juventus plánuje nabídnout novou tříletou dohodu pro Juan Guillermo Cuadrado. Smlouva hráče s klubem vyprší do roku 2020 a je tak šťastný, že zůstane v Juve. Klub má šanci rezignovat na záložníka záložníka Manchester United Paul Pogba. Francouzská internacionála byla letos v létě spojena s odkloněním od Red Devils. Někdo naznačuje, že jeho pravděpodobným cílem je Juventus. Španělští obři Real Madrid se však snadno nevzdají svého pronásledování.